درباره ما

شرکت سامان به اندیش متشکل از کارشناسان و مدیران با سابقه دارای سالها تجارب ارایه خدمات آموزشی واساتید مجرب با پیشینه علمی و اجرایی مرتبط با حیطه های مورد تدریس و مشاورین مجرب در حیطه های مختلف و آموزش اثربخش، آمادگی دارد خدمات آموزشی خود را در قالب آموزشهای حضوری (سمینار، دوره و کارگاه) و آموزشهای غیر حضوری  (الکترونیکی(CDbase, Webbase)  یا  Paper   )  و خدمات مشاوره و همچنین ارائه خدمات آموزشی ( تامین فضای آموزشی، پذیرایی و ... ) جهت بهره برداری شاغلین سازمانها و شرکتها اعم از دولتی و خصوصی ارایه نماید.

 

بر همین اساس شعار سامان دهی آموزش کیفی سازمان، ﺑﻬترین اندﻳﺸﻪ برای سرمایه گذاری آینده را سرلوحه کار خود قرار داده و اندک مشتریان خود در ابتدای کار را امروز به بیش از هزاران شرکت و سازمان مختلف رسانیده و هم اکنون با مجموعه ای از کارشناسان و پرسنل زبده در امر آموزش افتخار خدمت رسانی به آنها را در تهران و کلیه شهرستانهای کشور دارند و بر این باورند که مشتریان بالاترین مقام را نزد شرکت داشته و رضایت آنان سرآمد اهداف این شرکت می باشد.

اما با این وجود شکی نیست که پیشرفت مان در قیاس با موسساتی که همزمان با ما کار خود را آغاز کردند یا موسساتی که قبلا افتخار همکاری با آنها را داشته ایم و محل کسب تجربه مان بوده، بسیار ناچیز بوده ولی می دانیم گاه مقایسه ها، قیاس مع الفارق محسوب می شوند و تفاوت ها از نوع تفاوت میان ماه من با ماه گردون هستند، اما این مقایسه ها به ما می آموزند که همواره متواضع و فروتن باشیم و بدانیم که مرزی برای پیشرفت و تعالی وجود ندارد.

آری واقعا مرزی برای پیشرفت وجود ندارد، ولی فراموش نکنیم که بزرگی شرکتها، مانند بزرگی انسان ها فقط با اعداد و ارقام تعیین نمی شود. مهم تر از هر چیز آن است که برای کاری که انجام می دهیم بی نهایت ارزش قائل باشیم. کسب و کار بزرگ آن است که در نظر صاحبان و گردانندگانش بزرگ و باشکوه باشد. شرکتهای بزرگ فراوانی می شناسیم چه در داخل و چه در خارج که تحرک و پویایی خود را از دست داده اند و در حال تبدیل شدن به سنگواره ای عظیم می باشند. طبعا کارکنان و گردانندگان این سازمانها هم نمی توانند افراد با نشاطی باشند، حتی اگر درآمد سرشاری هم داشته باشند.

تمامی صاحبنظران بر این عقیده اند که شرکتها می بایست مانند انسان ها آرمان هایی والا و واقعی داشته باشند تا تلاش و تکاپوی شان معنا و مفهوم بیابد و البته همه این آرمان ها لزوما نباید اهداف اقتصادی باشند. زیرا اقتصاد به تنهایی نمی تواند معنویت لازم برای تغذیه روح و پیشرفت آدمی را فراهم آورد. به همین دلیل است که ما در شرکت سامان به اندیش طبعاً در حد بضاعت خویش، همواره کوشیده ایم که در تراز عملکرد خود اعدادی را هم برای اخلاق و انسانیت بگنجانیم زیرا معتقدیم که اگر زمانی احساس کنیم که موفقیتی را قرار است به بهای قربانی کردن فضیلتی انسانی بدست آوریم، از آن چشم پوشی کنیم تا تراز عملکرد انسانی شرکتمان منفی نشود.
با همین اعتقاد و با توکل به خدای متعال در ارزیابی‌هایی که توسط سازمانهای مختلف قرارگرفته‌ایم برای دومین سال متوالی مفتخر به اخذ مجوز آموزش کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در حیطه امور اداری و مالی و فناوری اطلاعات و همچنین اخذ مجوز کارکنان نفت از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در حیطه مدیریت و همچنین اخذ مجوز آموزش کارکنان شهرداری مناطق از اداره کل تشکیلات و آموزش شهرداری تهران در حیطه های اداری -فنی و مهندسی –صنایع و کیفیت و زیست مجیطی شده‌ایم ولی همواره به یاد خواهیم داشت که خود را در مقایسه با فردایمان همیشه کوچک بشماریم و اگر امروزمان بهتر از دیروز و فردایمان بهتر از امروز نباشد بدون شک به پایان کارمان رسیده ایم.

با آرزوی عزت و سربلندی برای تمامی دوستان و عزیزانی که چه به عنوان ارائه دهنده و چه به عنوان خدمت گیرنده در عرصه آموزش خدمت رسانی می کنند و با موفقیت هرچه بیشتر برای تمامی مشتریانمان که همواره ما را در عرصه آموزش تنها نگذاشته و همراهمان بوده اند .
امید است بتوانیم با توکل به خداوند منان و عنایت شما مشتریان وفادار خدمتگزار در عرصه آموزش با کیفیت عالی باشیم.